American Tourister Soundbox Spinner 55 Expandable coral red
American Tourister Soundbox Spinner 55 Expandable coral red
Gratis verzending vanaf 39,-
30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
Klanten beoordelen travelbags met een 9.5
3 jaar fabrieksgarantie
American Tourister Soundbox Spinner 55 Expandable coral red
De Soundbox collectie van American Tourister is de eerste lijn van hardschalige koffers waarbij het uitbreidingsconcept wordt toegepast. Dezepolypropyleen collectie gaat mee op het ritme van de wereld. De opvallende concentrische cirkel doet denken aan retro vinylplaten. De koffers beschikken over een flexibele opbergruimte voor alle bagage en de meest exotische souvenirs van over de hele wereld. De collectie is ontworpen voor de grootste muziek- en reisliefhebbers en is verkrijgbaar in felle en speelse kleuren.
Een heerlijk weekendje weg in het verschiet? Neem bagage stijlvol mee dankzij de American Tourister Soundbox Spinner 55 Expandable. Door de compacte formaten mag de koffer bij de meeste luchtvaartmaatschappijen als handbagage mee aan boord van het vliegtuig. De koffer is vervaardigd uit polypropyleen en hierdoor kan hij zeker tegen een stootje. Bagage is overzichtelijk en gescheiden van elkaar op te bergen. Het ruime hoofdcompartiment beschikt over gekruiste inpakriemen, een afsluitbaar ritscompartiment en twee ritsvakken. Eigenlijk geen plaats meer voor het laatste setje kleding? De koffer is door middel van een rits uitbreidbaar tot maar liefst 41 liter inhoud. Dankzij het TSA-cijferslot is de koffer beschermd tegen openbreken en hierdoor wordt reizen van en naar de VS net iets prettiger. De vier dubbele, soepele wielen en dubbele trekstang zorgen voor een maximaal gebruiksgemak.
Kenmerken:
- TSA-cijferslot
- Ruim hoofdcompartiment
- Gekruiste inpakriemen
- Twee ritsvakken binnenzijde
- Afsluitbaar ritscompartiment
- Vier soepele en dubbele wielen
- Handvat
- Dubbele trekstang
- Uitbreidbaar tot 41 liter inhoud
- Geschikt voor ongeveer 10 kilo bagage
- Mag bij de meeste luchtvaartmaatschappijen als handbagage mee aan boord van het vliegtuig
Wij zijn officieel American Tourister by Samsonite dealer, u kunt voor de volledige garantie bij ons terecht.
- Buitenafmetingen H 55 x B 40 x D 20
- Gewicht 2.6
- Inhoud 35.5
- Geschikt als handbagage Ja
- Materiaal Polypropyleen
Specificaties
Afmetingen en Inhoud
Fysieke kenmerken
Draagmogelijkheden
Geschikt voor
Opbergmogelijkheden
Veiligheid
Overige kenmerken
Algemene productkenmerken
12 reviews
Super mooie kleur en super ruim
Wat een geweldige koffer. Lekker ruim van binnen en kan ruimer gemaakt worden met een rits. Van 35 daar 41L. Kleur oranje is echt super tof. Ga volgend jaar ermee naar New York.
mooi functioneel reiskoffertje
mooi uitgevoerd. mooie kleur. was op zoek naar zo groot mogelijk reiskoffertje. doordat deze te vergroten is middels een rits is deze ideaal voor een midweek weg. Nog steeds is deze voor de meeste reisorganisaties binnen de grenzen van handbagage
Fijne koffer voor een weekendje weg
Ik ben erg blij met de koffer! Ik was blij verrast, want ik vind hem zelf nog mooier dan op de foto van de website. Tot nu paar keer gebruikt maar ben er heel tevreden over!