
Sammies By Samsonite
Sammies by Samsonite is bagage voor de aller kleinsten. Vrolijke tassen en trolleys voor kinderen, met de vertrouwde kwaliteit die je van Samsonite gewend bent. De collectie van Sammies bestaat uit vrolijke diertjes en is verkrijgbaar bij Travelbags.







Castelijn & Beerens Specials Laptop Backpack 15.6" black
239,90Adviesprijs 300,00
Secrid Miniwallet Dusk dark brown
87,95Adviesprijs 110,00


Claudio Ferrici Classico Handbag red
112,90Adviesprijs 189,00
Blunt Metro XS Umbrella sky blue
67,90Adviesprijs 84,90
Blunt Classic Umbrella meadow green
78,90Adviesprijs 99,00
Burkely Creased Crystel Satchel Bag gun metal
90,90Adviesprijs 129,95
DIMAGINI Nala Suede Workbag 15.6" cognac
104,90Adviesprijs 149,95





Wouf Jester Shoulder Bag multi
44,90Adviesprijs 75,00








Michael Kors Jet Set Money Pieces black
70,90Adviesprijs 95,00


The Chesterfield Brand Olvia Shoulderbag black
128,90Adviesprijs 149,95
The Chesterfield Brand Viamonte Shoulderbag black
95,90Adviesprijs 159,95
The Chesterfield Brand Floran Backpack cognac
109,90Adviesprijs 119,95
The Chesterfield Brand Floran Backpack black
107,90Adviesprijs 119,95Sammies by Samsonite collectie
Het merk heeft een ruim aanbod koffers en handbagage in allerlei soorten en maten, voor alle soorten reizigers, van backpakkers tot zakenmensen. Natuurlijk is Samsonite ook een vertrouwd merk voor de allerkleinste reizigers. Met de Sammies by Samsonite-collectie kunnen ook de kleinsten op een veilige en vooral grappige manier hun spulletjes meenemen, of dat nu op vakantie of naar school is.
Koffers, tassen en portemonnees in de vorm van grappige diertjes
Met Sammies by Samsonite biedt Samsonite een leuke collectie koffers, tassen en portemonnees voor de allerkleinsten. Ze zijn vrolijk gekleurd, voorzien van originele dierenprints en uitgevoerd in de vertrouwde kwaliteit die je van Samsonite gewend bent. Er is genoeg ruimte om alle spulletjes kwijt te kunnen en alles is ook heel gemakkelijk en snel weer uit de koffer of tas te halen. De kids zullen de grappige diertjes uit de Happy Sammies collectie geweldig vinden. Op reis of naar school gaan wordt zo nog leuker!
De Sammies by Samsonite-collectie voor kinderen - bij Travelbags
Ga je met jouw kind op reis? En ben je op zoek naar een veilige, grappige koffer speciaal voor hem of haar? Of wil je de kleine verrassen met een geinige tas voor naar school? Of misschien een leuke portemonnee in de vorm van een dier? Bekijk dan de speciaal op kids gerichte Sammies by Samsonite-collectie op Travelbags. Je vindt er vele leuke tassen, koffers en portemonnees in vrolijke kleuren en uitvoeringen. Kijk, shop en bestel heel gemakkelijk online op Travelbags. Doe jezelf en vooral je kind een groot plezier en kies een artikel uit de Sammies by Samsonite collectie.