Secrid Flexwallet black
Schrijf een review
Specificaties
Afmetingen en Inhoud
| Hoogte (cm) | 10,2 |
|---|---|
| Breedte (cm) | 6,3 |
| Diepte (cm) | 1,3 |
| Aantal pashouders | 6 |
Veiligheid
| Hoofdsluiting portemonnee | - |
|---|---|
| RFID | Ja |
Fysieke kenmerken
| Effen | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Textiel |
Geschikt voor
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Algemeen
| SKU | FW-BLACK |
|---|---|
| EAN | 8721077501352 |
| Merk | Secrid |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Serie | Flexwallet |
Productbeschrijving
Secrid Flexwallet black
De Secrid Flexwallet black is ontworpen voor de minimalistische gebruiker die snelheid en bescherming hoog in het vaandel heeft staan. Deze compacte, zwarte portemonnee combineert de gepatenteerde Secrid Card Protector met een gestroomlijnde textiele buitenkant. Het biedt je een efficiënte oplossing voor het beheren van de meest essentiële kaarten en briefgeld.
Specificaties
- Hoogte: 10,2 cm
- Breedte: 6,3 cm
- Diepte: 1,3 cm
- Materiaal: Textiel
- Kleur: Zwart
- Garantie: 2 jaar
Voordelen Secrid Flexwallet black
Je kunt tot 9 passen moeiteloos meenemen: zes in de kern van de aluminium Card Protector en nog eens drie in de extra opbergvakken in de textiele hoes. Het gepatenteerde schuifsysteem zorgt ervoor dat je met één simpele beweging toegang hebt tot al je belangrijkste betaalkaarten, zonder dat je de hele portemonnee hoeft te openen. De Flexwallet blijft dankzij het compacte design verrassend dun, zelfs wanneer deze volledig gevuld is, waardoor je hem makkelijk in elke jaszak of broekzak meeneemt.
Kwaliteit staat voorop bij Secrid. De Card Protector is gemaakt van robuust aluminium, wat niet alleen de levensduur van je portemonnee verlengt, maar ook je passen effectief beschermt tegen ongewenst uitlezen van RFID-gegevens. De hoogwaardige textielafwerking is ontworpen om intensief dagelijks gebruik te weerstaan. Dit maakt de Flexwallet een betrouwbare investering die je niet snel hoeft te vervangen.
Onderhoudstips
De textiele buitenzijde van je Flexwallet is onderhoudsarm. Mocht er toch een vlek ontstaan, dan kun je deze voorzichtig behandelen met een licht vochtige doek en wat neutrale zeep. Zorg ervoor dat je de aluminium Card Protector niet nat maakt. Laat de portemonnee altijd aan de lucht drogen en gebruik geen agressieve schoonmaakmiddelen om de stofkwaliteit te behouden.





